Nongshim Hrubo mletá Paprika Gochugaru na Kimči 1 kg

4 body do vernostného systému

Cena
17,40 € s DPH
1,73 €/100 g

Značka tovaru
Nongshim

Kód produktu
AE9144-31

Skladom - Objednávky prijaté v pracovné dni do 12H expedujeme v rovnaký deň. Platí u objednaných položiek ktoré sú skladom!
ks
(19 ks Skladom)

Stredne pikantné Gochugaru vyrobené z vybraných paprík. viac

Stredne pikantné Gochugaru. Výrobca Nongshim je známy tým, že ponúka jeden z najlepších práškových chilli papričiek. Toto hrubo mleté gochugaru (červená paprika v prášku) poskytuje vynikajúci základ na ochutenie mnohých skvelých kórejských jedál, ako je kimči.

Červené korenie na kimči má sladkú, pikantnú a zemitú chuť a dodáva kimči jedinečnú chuť. Červené korenie na kimči je zdravou voľbou, pretože je bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty. Obsahuje vitamíny C, A a K, ako aj minerálne látky, napríklad draslík, vápnik a železo. Antioxidanty v červenej paprike pomáhajú chrániť bunky pred poškodením a môžu znížiť riziko chronických ochorení, ako sú srdcové choroby, rakovina a cukrovka.

Ak hľadáte chutný a zdravý spôsob, ako si spestriť jedlo, červená paprika na kimči je skvelou voľbou. Môžete ju použiť na ochutenie kimči alebo ju môžete pridať do iných jedál, ako sú polievky, omáčky a šaláty. takýmto spôsobom môžete túto červenú papriku v prášku použiť na prenesenie lahodnej chuti kórejskej kuchyne do vašej domácnosti.

Alternatívne produkty1