Sladké chilli omáčky - Krajina pôvodu - Thajsko
Sladké chilli omáčky sa používajú najmä na pečenie či grilovanie kurčiat a ako dressing na už hotové kura či ryžu. Obľúbené sú aj ako dip v európskych čínskych reštauráciách na jedlá, ako sú krevety, kuracie krídla a jarné závitky. Rôzne varianty chilli omáčok sú populárne celosvetovo.


Dek Som Boon Sladká Chilli omáčka 700 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
6,08 €
(0,87 €/100 ml)
5,11 € bez DPH
Vyvážená sladko-pikantná omáčka ako dip k jarným rolkám a snackom, aj na glazúrovanie kuracích krídeliek či rýchle stir-fry.


Thai Dancer Sladká Chilli omáčka 735 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Posledné kusy skladom!
(7 ks)
4,33 €
(0,59 €/100 ml)
3,64 € bez DPH
Sladko-pikantná omáčka s príjemným chilli štipnutím, ideálna ako dip k jarným rolkám a nugetám aj na glazovanie pri pečení.


Flying Goose Sladká Chilli omáčka 725 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(12 ks)
3,75 €
(0,52 €/100 ml)
3,15 € bez DPH
Vyvážená sladko-pikantná omáčka, ktorá sa hodí ako dip k snackom, na glazovanie mäsa či tofu aj na dochutenie wok jedál.


Thai Dancer Sladká Chilli omáčka Light 300 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Posledné kusy skladom!
(9 ks)
2,24 €
(0,75 €/100 ml)
1,88 € bez DPH
Jemne pikantná sweet chilli omáčka so zníženým obsahom cukru, vhodná ako dip k snackom, glazúra na mäso či tofu aj rýchle dochutenie stir…


Thai Dancer Čierna Chilli Omáčka Sladká 300 ml
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Skladom
(> 20 ks)
3,01 €
(1 €/100 ml)
2,53 € bez DPH
Sladko-štipľavá čierna chilli omáčka je skvelá ako dip aj na glazovanie pri grilovaní a opekaní, najmä k červenému mäsu.


Maekrua Sladká chilli omáčka 754 ml
Skladom
(> 20 ks)
5,06 €
4,25 € bez DPH
Sladko-pikantná omáčka s vyváženou sladkokyslou chuťou a jemnou hustotou, ideálna ako dip k jarným závitkom, mäsu či hranolkám.
Ak chcete vyskúšať aj iné štýly, pozrite si Sriracha omáčky , výraznejšie ostré chilli omáčky alebo prehľad celej kategórie chilli omáčky .




















































































































