Chilli omáčky - Množstevná Zľava!


Encona Chilli omáčka sladká thajská 142 ml
Skladom
(> 20 ks)
2,48 €
(1,75 €/100 ml)
2,08 € bez DPH
Vyvážená sladko-štipľavá omáčka ako dip k jarným rolkám a tempure, aj na glazovanie krídeliek, rebier či tofu.


Maepranom Chilli pasta v oleji 114 g
Skladom
(> 20 ks)
2,43 €
(2,13 €/100 g)
2,04 € bez DPH
Výrazná thajská chilli pasta v oleji sa ľahko vmieša do polievok, omáčok či stir-fry a dodá jedlám plnšiu, vrstvenú pikantnosť.


Encona pálivá omáčka Cajun 142 ml
Skladom
(> 20 ks)
2,43 €
(1,71 €/100 ml)
2,04 € bez DPH
Korenistá cajunová pálivosť, ktorá rýchlo zvýrazní chuť mäsa, burgerov aj hranolčekov a hodí sa do marinád, dipov či omáčok.
Vyberte si štýl, ktorý vám sedí: jemnejšiu sladko-pikantnú chuť nájdete v kategórii Sladké chilli omáčky , výraznú pálivosť v Ostré chilli omáčky a ikonickú chuť v Sriracha omáčky .























































































































