Chilli omáčky - Množstevná Zľava!
Chilli omáčky patria medzi najbežnejšie omáčky na svete a medzi najznámejšie sa radia najmä varianty na octovom základe, ako sú Tabasco alebo Sriracha.


Flying Goose Chilli omáčka Sriracha extra pálivá 730 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(14 ks)
7,59 €
(1,04 €/100 ml)
6,38 € bez DPH
Extra pálivá sriracha na rýchle dochutenie rezancov, ryže, polievok či dipov; stačí pár kvapiek a jedlo získa výrazný pikantný „kick“.


Flying Goose Chilli omáčka Sriracha Mayo 730 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
7,44 €
(1,02 €/100 ml)
6,25 € bez DPH
Krémovo pikantná omáčka s chuťou Sriracha a majonézy, ideálna do burgerov, wrapov, na hranolky aj ako rýchly dip.


Flying Goose Chilli omáčka Sriracha 730 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
7,25 €
(0,99 €/100 ml)
6,09 € bez DPH
Výrazná chilli omáčka s cesnakom a príjemnou pálivosťou, skvelá ako dip aj na dochutenie rezancov, ryže, polievok či sendvičov.


Flying Goose Chilli omáčka Sriracha extra pálivá bez MSG 730 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
7,01 €
(0,96 €/100 ml)
5,89 € bez DPH
Extra pálivá sriracha bez MSG dodá jedlám výrazný chilli „kick“; hodí sa na finálne dochutenie, do dipov, marinád aj rýchlych omáčok.


Flying Goose Chilli Omáčka Sriracha Yuzu 455 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(12 ks)
6,43 €
(1,41 €/100 ml)
5,40 € bez DPH
Pikantná sriracha s citrusovým yuzu dodá jedlám svieži „rez“; skvelá na ramen, ryžu, sushi, marinády aj rýchle dipy.


Flying Goose Chilli omáčka Sriracha s kimči 455 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(12 ks)
6,08 €
(1,34 €/100 ml)
5,11 € bez DPH
Pikantná chilli omáčka s kimči dodá jedlám fermentovaný šmrnc a umami; výborná do rezancov, ryže, dipov aj marinád.


Dek Som Boon Sladká Chilli omáčka 700 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
6,08 €
(0,87 €/100 ml)
5,11 € bez DPH
Vyvážená sladko-pikantná omáčka ako dip k jarným rolkám a snackom, aj na glazúrovanie kuracích krídeliek či rýchle stir-fry.


Royal Orient Chilli pasta Sambal Oelek 720 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
5,15 €
(0,72 €/100 g)
4,33 € bez DPH
Hustá chilli pasta s čistou pálivosťou sa ľahko dávkuje a výborne dochutí polievky, omáčky, marinády aj stir-fry bez zmeny charakteru jedla.


Windmill Chilli pasta Sambal Oelek 750 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
5,06 €
(0,67 €/100 g)
4,25 € bez DPH
Extra pikantná chilli pasta z drvených papričiek a soli, ideálna do polievok, omáčok, marinád aj na finálne dochutenie.


Flying Goose Sladká Chilli omáčka 725 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(12 ks)
3,75 €
(0,52 €/100 ml)
3,15 € bez DPH
Vyvážená sladko-pikantná omáčka, ktorá sa hodí ako dip k snackom, na glazovanie mäsa či tofu aj na dochutenie wok jedál.


Encona Carolina Reaper Chilli omáčka 142 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
3,40 €
(2,39 €/100 ml)
2,86 € bez DPH
Stačí pár kvapiek na extrémnu pálivosť; skvelá na dochutenie hotových jedál, dipov aj marinád, keď chcete ostrosť pod kontrolou.


Encona Chilli omáčka Mango 142 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
3,21 €
(2,26 €/100 ml)
2,70 € bez DPH
Sladko-pikantná omáčka s mangovým tónom na dochutenie hotových jedál, do dipov, marinád aj ako glazúra pri grilovaní.


Thai Dancer Cesnaková Chilli omáčka 300 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
2,87 €
(0,96 €/100 ml)
2,41 € bez DPH
Výrazná kombinácia cesnaku a chilli na rýchle dochutenie jedál, skvelá ako dip, do stir-fry, marinád aj na grilované mäso či tofu.


Encona pálivá papriková omáčka Extra Hot 142 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
2,72 €
(1,92 €/100 ml)
2,29 € bez DPH
Extra pálivá paprikovo-chilli omáčka na rýchle dochutenie polievok, kari, marinád aj dipov, keď chcete jedlu pridať výrazný „kopanec“.


Encona pálivá papriková omáčka Original 142 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
2,48 €
(1,75 €/100 ml)
2,08 € bez DPH
Vyvážene pálivá chilli omáčka s paprikovou chuťou, ideálna na dochutenie mäsa, ryže, rezancov, zeleniny aj do dipov.


Eaglobe Chilli omáčka Sriracha 680 ml
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Skladom
(14 ks)
4,67 €
(0,69 €/100 ml)
3,92 € bez DPH
Pikantná chilli omáčka s výraznou cesnakovo-chilli chuťou na rezance, ryžu, burgre aj do dipov a marinád, keď chcete jedlu pridať šmrnc.


Thai Dancer Čierna Chilli Omáčka Sladká 300 ml
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Skladom
(> 20 ks)
3,01 €
(1 €/100 ml)
2,53 € bez DPH
Sladko-štipľavá čierna chilli omáčka je skvelá ako dip aj na glazovanie pri grilovaní a opekaní, najmä k červenému mäsu.


Thai Dancer Chilli omáčka na jarné závitky 300 ml
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Skladom
(14 ks)
2,53 €
2,13 € bez DPH
Sladko-štipľavá chilli omáčka ako dip k jarným závitkom, rolkám a vyprážaným snackom, vhodná aj na rýchle dochutenie ryže či rezancov.


Dek Som Boon Ostrá Chilli omáčka 700 ml
Skladom
(13 ks)
7,49 €
(1,07 €/100 ml)
6,29 € bez DPH
Pálivá chilli omáčka s cesnakom na dipovanie, glazúru aj rýchle dochutenie kurčaťa, ryže či rezancov.


Flying Goose Chilli omáčka Sriracha s Wasabi 455 ml
Skladom
(12 ks)
6,52 €
(1,43 €/100 ml)
5,48 € bez DPH
Výrazne pikantná Sriracha s wasabi dodá jedlám ostrý, sviežo aromatický šmrnc a hodí sa do dipov, marinád aj na finálne dochutenie.


Flying Goose Chilli Omáčka Sriracha Sladko Pálivá 455 ml
Skladom
(> 20 ks)
6,13 €
(1,35 €/100 ml)
5,15 € bez DPH
Vyvážená sladko‑pálivá sriracha na rýchle dochutenie stir‑fry, rezancov či ryže, skvelá aj do marinád, dipov a ako finálna omáčka.


Maekrua Sladká chilli omáčka 754 ml
Skladom
(> 20 ks)
5,06 €
4,25 € bez DPH
Sladko-pikantná omáčka s vyváženou sladkokyslou chuťou a jemnou hustotou, ideálna ako dip k jarným závitkom, mäsu či hranolkám.


Chilli pasta Maepranom Maengda 228 g
Skladom
(14 ks)
4,08 €
(1,79 €/100 g)
3,43 € bez DPH
Výrazne pikantná thajská pasta na rýchle dochutenie polievok, rezancov, ryže či stir-fry; stačí malé množstvo a jedlo získa korenistý…


Ajumma Republic Kórejská sladká a pikantná chilli omáčka s yuzu 250 ml
Skladom
(14 ks)
3,70 €
(1,48 €/100 ml)
3,11 € bez DPH
Sladko-pikantná chilli omáčka s citrusovým yuzu dodá jedlám sviežu arómu a hodí sa ako dip, glazúra aj do marinád.
Články

Chilli omáčka
Chcete dodať svojim pokrmom nový rozmer? Chilli omáčky oživia grilované jedlá, tacos, polievky alebo šaláty. Vďaka rôznym úrovniam pálivosti si každý nájde tú pravú. Či už hľadáte jemnú chuť alebo intenzívnu pálivosť, chilli omáčky dodajú vašim jedlám vzrušujúci chuťový zážitok.

Fenomén Sriracha
V súčasnosti jedna z najobľúbenejších chilli omáčok na svete. Recept na domácu Srirachu!
Vyberte si štýl, ktorý vám sedí: jemnejšiu sladko-pikantnú chuť nájdete v kategórii Sladké chilli omáčky , výraznú pálivosť v Ostré chilli omáčky a ikonickú chuť v Sriracha omáčky .

























































































































