Kokosové mlieko - Kuchyňa - Ázijská
Kokosové mlieko je neoddeliteľnou súčasťou ázijskej kuchyne pri príprave dezertov, polievok a omáčok.


Chaokoh Kokosový krém 23% 1 l
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(14 ks)
7,20 €
(0,72 €/100 ml)
6,05 € bez DPH
Hustý kokosový krém s plnou arómou prirodzene zjemní kari, polievky aj dezerty a pomôže omáčky príjemne zahustiť.


Kokosové mlieko 18% 1 l
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Posledné kusy skladom!
(7 ks)
6,43 €
(0,64 €/100 ml)
5,40 € bez DPH
Krémová konzistencia s 18 % tuku zjemní kari, polievky aj omáčky a dodá im jemnú kokosovú arómu.


H&S Kokosové mlieko 20-22% 400 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
2,29 €
(0,57 €/100 ml)
1,92 € bez DPH
Krémové kokosové mlieko s vyšším podielom tuku zjemní kari, polievky aj omáčky a hodí sa aj do dezertov a kaší.


H&S Kokosové mlieko 17-19% 400 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Posledné kusy skladom!
(4 ks)
2,29 €
(0,57 €/100 ml)
1,92 € bez DPH
Krémová konzistencia zjemní kari, polievky aj omáčky a dodá jedlám výraznú kokosovú vôňu; hodí sa aj do dezertov a kaší.


Chaokoh Kokosové mlieko 18% 250 ml
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(20 ks)
2,29 €
(0,92 €/100 ml)
1,92 € bez DPH
Krémové kokosové mlieko s 18 % tuku zjemní kari, polievky aj omáčky a dodá im jemnú kokosovú vôňu.


Renuka Kokosový krém 22% 400 ml
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Skladom
(11 ks)
2,77 €
(0,69 €/100 ml)
2,33 € bez DPH
Hustý kokosový krém s 22 % tuku dodá kari, polievkam, omáčkam aj dezertom plnšiu kokosovú chuť a zamatovú konzistenciu.


Renuka Kokosové mlieko light 9% 400 ml
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Skladom
(> 20 ks)
1,80 €
(0,45 €/100 ml)
1,51 € bez DPH
Ľahšia verzia kokosového mlieka zjemní kari, polievky a omáčky a dodá im krémovú textúru bez príliš ťažkého výsledku.


Chaokoh Kokosové mlieko 18% 500 ml
Posledné kusy skladom!
(7 ks)
3,59 €
(0,72 €/100 ml)
3,02 € bez DPH
Krémové kokosové mlieko s 18 % tuku dodá kari, polievkam aj dezertom plnú chuť, jemnú vôňu a hladkú konzistenciu.


Chaokoh Kokosový krém 23% 250 ml
Skladom
(> 20 ks)
2,38 €
(0,95 €/100 ml)
2 € bez DPH
Hustý kokosový krém s výraznou vôňou a jemne sladkastou chuťou je ideálny na zjemnenie kari, polievok, omáčok aj dezertov.
Ak plánujete jedlo doladiť do posledného detailu, pozrite si aj kategórie Omáčky , Pasty a zmesi alebo Korenie .






















































































































