Indická kuchyňa - Krajina pôvodu - India


Ashoka Instant Saag Aloo 280 g
Skladom
(14 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Hotové indické jedlo so zemiakmi a špenátom v korenistej omáčke; stačí ohriať a za pár minút podávať s ryžou alebo naanom.


Ashoka Instant Paneer (Tofu) Makhani 280 g
Posledné kusy skladom!
(6 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Hotové indické jedlo s tofu v krémovej paradajkovej omáčke makhani; stačí zohriať a podávať s ryžou alebo naanom.


Ashoka Čatní Samosa 250 g
Skladom
(11 ks)
2,92 €
(1,17 €/100 g)
2,45 € bez DPH
Aromatické čatní ako dip k samosám a ďalším vyprážaným chuťovkám; stačí lyžička a snack získa výraznejšiu chuť.


Swad Indický chlieb Papadum 200g
Posledné kusy skladom!
(6 ks)
2,53 €
(1,27 €/100 g)
2,13 € bez DPH
Tenký a chrumkavý papadum sa hodí ako snack aj ako príloha ku kari, ryži či omáčkam a skvele poslúži aj na rýchle jednohubky.


Ashoka Špenátové kari so zemiakmi a ryžou na pare 250g
Posledné kusy skladom!
(2 ks)
2,28 €
3,26 €
(0,91 €/100 g)
1,92 € bez DPH
Hotové indické jedlo stačí len ohriať a máte rýchly obed či večeru s jemne koreneným špenátovým kari, zemiakmi a dusenou ryžou.
Ak skladáte jedlo podľa chuti, siahnite po indickom korení , doplňte ho o indické omáčky a ako prílohu vyberte indické ryže .





















































































































