Indická kuchyňa - Krajina pôvodu - India


Ashoka Instant Delhi Dal Makhani 280 g
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Posledné kusy skladom!
(5 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Krémová indická omáčka z čiernej šošovice, červenej fazule a paradajok – stačí zohriať a podávať s ryžou alebo naanom.


Ashoka Instantní Matar Paneer (Tofu) 280 g
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Skladom
(> 20 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Hotové indické jedlo s hráškom a tofu v paradajkovej omáčke, stačí ohriať a podávať s ryžou, plackami alebo ako rýchlu omáčku.


Royal Orient Okra v slanom náleve 400 g
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Skladom
(16 ks)
3,07 €
(0,77 €/100 g)
2,58 € bez DPH
Nakladaná okra je praktická do kari, polievok či wokov a vďaka jemne slanej chuti a typickej textúre vie prirodzene zahustiť omáčky.


Swad Cesnaková pasta 300 g
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Skladom
(15 ks)
2,87 €
(0,96 €/100 g)
2,41 € bez DPH
Praktická pasta s výraznou cesnakovou chuťou, ktorá ušetrí čas pri varení a hodí sa do omáčok, marinád, polievok aj wok jedál.


Swad Indický chlieb Papadum cesnakový 200g
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Skladom
(10 ks)
2,58 €
(1,29 €/100 g)
2,17 € bez DPH
Tenký a chrumkavý papadum s výraznou cesnakovou arómou, ideálny ako príloha ku kari, ryži alebo ako rýchly snack k dipom.


Essa Kari mleté 500 g
Počet hviezdičiek je 3 z 5
Skladom
(10 ks)
3,59 €
(0,72 €/100 g)
3,02 € bez DPH
Mletá kari zmes rýchlo rozvinie teplú, korenistú arómu v omáčkach, polievkach, marinádach aj ryži a ľahko sa dávkuje podľa chuti.


Ashoka Instant Baighan Bharta 280 g
Počet hviezdičiek je 3 z 5
Posledné kusy skladom!
(9 ks)
3,31 €
(1,18 €/100 g)
2,78 € bez DPH
Hotová indická omáčka z pečeného baklažánu v paradajkách, stačí zohriať za pár minút a podávať s ryžou alebo naanom.


Ashoka Instantní Palak Paneer (Tofu) 280 g
Počet hviezdičiek je 3 z 5
Skladom
(15 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Krémová špenátová kari omáčka s kúskami tofu je hotová za pár minút a skvele sa hodí k ryži, naan chlebu aj roti.


Ashoka Čatní Pakora 250 g
Počet hviezdičiek je 3 z 5
Skladom
(18 ks)
2,92 €
(1,17 €/100 g)
2,45 € bez DPH
Pikantné indické čatní s tamarindom a chilli, ideálne ako dip k pakorám, samosám či vyprážaným snackom a na rýchle dochutenie jedál.


Ashoka Instant Dal Tadka 280 g
Počet hviezdičiek je 3 z 5
Posledné kusy skladom!
(7 ks)
2,68 €
(0,96 €/100 g)
2,25 € bez DPH
Krémová šošovicová omáčka s opečenou cibuľkou, paradajkami a rímskym kmínom; stačí zohriať a podávať s ryžou či naanom.


SWAD arašidové sušienky s pistáciami 250 g
Posledné kusy skladom!
(4 ks)
5,59 €
4,70 € bez DPH
Chrumkavé orieškové sušienky s výraznou chuťou arašidov a pistácií sa hodia ku káve, čaju aj ako rýchly posyp na dezerty.


SWAD arašidové sušienky so zmesou orechov 250 g
Skladom
(10 ks)
5,40 €
4,54 € bez DPH
Chrumkavé sušienky s výraznou arašidovo-orechovou chuťou sú ideálne ku káve či čaju, na cesty aj ako posyp do dezertov.


SWAD arašidové sušienky s mandľami 250 g
Posledné kusy skladom!
(9 ks)
5,06 €
4,25 € bez DPH
Chrumkavé sušienky s výraznou arašidovou chuťou a kúskami mandlí sú ideálne ku káve či čaju, na desiatu aj ako rýchle pohostenie.


SWAD arašidové sušienky s kešu 250 g
Posledné kusy skladom!
(8 ks)
5,06 €
4,25 € bez DPH
Chrumkavé sušienky s výraznou orechovou chuťou arašidov a kúskami kešu, ideálne ku káve, čaju alebo ako rýchly snack na cesty.


Swad Mango pyré Kesar sladené 850 g
Skladom
(> 20 ks)
5,06 €
(0,60 €/100 g)
4,25 € bez DPH
Hladké sladené mangové pyré z odrody Kesar s výrazne sladkou chuťou je ideálne do lassi, dezertov, smoothie aj na pečenie.


SWAD kokosové sušienky 250 g
Posledné kusy skladom!
(7 ks)
4,13 €
3,47 € bez DPH
Chrumkavé sušienky s výraznou kokosovou arómou, ideálne ku káve či čaju a skvelé aj rozdrvené ako posýpka do dezertov.


SWAD sezamové sušienky 250 g
Posledné kusy skladom!
(6 ks)
3,99 €
3,35 € bez DPH
Chrumkavé sušienky s výraznou sezamovou arómou, ideálne ku káve či čaju alebo ako rýchle sladké zobkanie na cesty.


Ashoka Šošovica a ryža s rímskym kminom 250 g
Posledné kusy skladom!
(8 ks)
3,36 €
(1,34 €/100 g)
2,82 € bez DPH
Hotové jedlo s jemne korenistou, „indickou“ arómou rímskeho kminu stačí ohriať a podávať samostatne alebo ako prílohu.


Ashoka Čatní Mango sladké 250 g
Skladom
(15 ks)
3,31 €
(1,32 €/100 g)
2,78 € bez DPH
Sladké mangové čatní s ovocnou arómou vyváži pikantné jedlá a hodí sa ako dip, príloha k ryži či k syrom.


Ashoka Instant Chana Pulao 280 g
Skladom
(> 20 ks)
3,26 €
(1,16 €/100 g)
2,74 € bez DPH
Voňavá basmati ryža s cícerom a indickým korením, ktorú stačí zohriať a podávať ako rýchly obed alebo prílohu k omáčkam.


Ashoka Instant Aloo Choley 280 g
Skladom
(> 20 ks)
3,16 €
(1,13 €/100 g)
2,66 € bez DPH
Hotové indické jedlo zo zemiakov a cíceru v paradajkovej omáčke s cibuľou, ktoré stačí zohriať a podávať s ryžou alebo naanom.


Ashoka Instant Aloo Matar 280 g
Posledné kusy skladom!
(8 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Krémové indické jedlo zo zemiakov a hrášku stačí len zohriať a za pár minút podávať s ryžou, naanom alebo ako rýchlu omáčku.


Ashoka Instant Bombay Pav Bhaji 280 g
Skladom
(> 20 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Stredne pikantná zemiakovo-zeleninová zmes v štýle indického street foodu, stačí zohriať a podávať s pečivom či ryžou.


Ashoka Instant Dum Aloo 280 g
Skladom
(20 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Hotové indické zemiaky v pikantnej paradajkovej omáčke pripravíte za pár minút a podávajú sa skvele s ryžou, naanom alebo roti.
Ak skladáte jedlo podľa chuti, siahnite po indickom korení , doplňte ho o indické omáčky a ako prílohu vyberte indické ryže .

























































































































