Indická kuchyňa - Krajina pôvodu - India
Objavte výber produktov pre indickú kuchyňu na každodenné varenie aj rýchlu prípravu jedál – od korenín a omáčok až po ryžu, chleby, oleje, marinády, zeleninu a ovocie.

Lámaná Basmati ryža Tilda 10 kg
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Dočasne nedostupné
(0 ks)
23,54 €
(2,35 €/kg)
19,78 € bez DPH
Lámané zrná sa rýchlo uvaria a výborne nasajú koreniny, vývar aj omáčky, takže sa hodia do kari, one‑pot jedál a ryžových zmesí.


H&S Kurkuma 1 kg
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Dočasne nedostupné
(0 ks)
11,33 €
(1,13 €/100 g)
9,52 € bez DPH
Jemne zemité korenie s výrazne žltou farbou, ktoré skvele dochutí kari, ryžu, strukoviny aj zeleninové jedlá.


Swad Mango pyré Alphonso sladené 850 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
4,87 €
(0,57 €/100 g)
4,09 € bez DPH
Hladké sladené pyré z manga Alphonso s výrazne sladkou chuťou, ideálne do smoothie, dezertov, jogurtu či kaše.


Ashoka Koriandrové čatní 250 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
3,59 €
(1,44 €/100 g)
3,02 € bez DPH
Bylinné čatní s výraznou koriandrovou chuťou, ideálne ako dip k samosám a pakorám alebo na dochutenie ryže, wrapov či grilovaných jedál.


Ashoka Delhi Šošovica s Bombay Biryani 250 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Posledné kusy skladom!
(7 ks)
3,40 €
(1,36 €/100 g)
2,86 € bez DPH
Hotové indické jedlo so šošovicou, zeleninou a ryžou v štýle biryani; stačí zohriať a podávať ako rýchly obed či večeru.


Ashoka Chutney Mäta 250 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(18 ks)
3,36 €
(1,34 €/100 g)
2,82 € bez DPH
Svieže mätové čatní s bylinkovou chuťou, ktoré vyváži pikantné jedlá a hodí sa ako dip, do wrapov aj ku grilovanému mäsu.


Ashoka Chutney Cesnakové suché 150 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(10 ks)
3,31 €
(2,21 €/100 g)
2,78 € bez DPH
Sypká cesnaková zmes s korením a bylinkami na rýchle dochutenie omáčok, marinád či hotových jedál, keď chcete výraznejšiu arómu bez…


Ashoka Čatní Schezwan 250 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Posledné kusy skladom!
(7 ks)
3,21 €
(1,28 €/100 g)
2,70 € bez DPH
Výrazne pikantné čatní v štýle Schezwan rýchlo dochutí ryžu, rezance aj wrapy a skvele poslúži aj ako dip k snackom.


Ashoka Instant Dal Palak 280 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(10 ks)
3,16 €
(1,13 €/100 g)
2,66 € bez DPH
Krémová šošovicovo-špenátová omáčka s indickým korením, ideálna na rýchly teplý obed či večeru s ryžou alebo naanom.


Ashoka Instant Bhindi Masala 280 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Posledné kusy skladom!
(8 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Okra v pikantnej paradajkovej omáčke stačí len ohriať a za pár minút podávať s ryžou alebo naanom ako rýchly indický obed.


Ashoka Instant Shahi Navratan Korma 280 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(17 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Jemná indická korma s tofu a zeleninou v krémovej kokosovej omáčke, stačí zohriať a podávať s ryžou alebo naanom.


Ashoka Instant Punjabi Choley 280 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(11 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Hutné cícerové kari s pandžábskou zmesou korenia stačí len ohriať a za pár minút podávať s ryžou, naanom alebo roti.


Ashoka Instant Achari Aloo 280 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Dočasne nedostupné
(0 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Korenisté zemiaky s „achari“ chuťou inšpirovanou indickými pickles; stačí zohriať a podávať s ryžou alebo naanom.


Ashoka Instant Rajma Pulao 280 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(16 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Voňavá basmati ryža s červenou fazuľou a indickým korením je hotová za 3 minúty – ideálna ako rýchly obed aj príloha.


Swad Zázvorová pasta 300 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(15 ks)
3,07 €
(1,02 €/100 g)
2,58 € bez DPH
Praktická zázvorová pasta s výraznou arómou, ideálna do marinád, kari, polievok aj wok jedál, keď chcete chuť bez šúpania a strúhania.


Swad Mango pyré Alphonso sladené 450 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
2,96 €
(0,66 €/100 g)
2,49 € bez DPH
Hladké sladené mangové pyré z aromatickej odrody Alphonso sa skvele hodí do smoothie, lassi, dezertov, krémov aj ako topping.


Swad Indický chlieb Punjabi Papadum s čiernym korením 200 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(13 ks)
2,92 €
(1,46 €/100 g)
2,45 € bez DPH
Tenký a extra chrumkavý papadum s výraznou chuťou čierneho korenia, ideálny ako príloha ku kari, ryži alebo ako snack k dipom.


SWAD Cesnaková pasta so zázvorom 300 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Posledné kusy skladom!
(1 ks)
2,92 €
(0,97 €/100 g)
2,45 € bez DPH
Výrazná pasta s cesnakom a zázvorom rýchlo dochutí wok, kari, polievky aj marinády a ľahko sa vmieša do omáčok bez kúskov.


Essa Ryža Basmati 1 kg
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(12 ks)
2,87 €
(2,87 €/kg)
2,41 € bez DPH
Aromatická basmati ryža s jemnou vôňou a sypkou štruktúrou po uvarení, ideálna ako príloha ku kari, omáčkam aj restovanej zelenine.


Swad Indický chlieb Papadum s čiernym korením 200g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(18 ks)
2,58 €
(1,29 €/100 g)
2,17 € bez DPH
Tenké plátky papadumu po krátkom opečení krásne chrumkajú a vďaka čiernemu koreniu dodajú jedlám jemne pikantný šmrnc.


SWAD Omáčka Chutney mango pálivá 350 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
2,58 €
(0,74 €/100 g)
2,17 € bez DPH
Sladko-pálivé mango chutney sa hodí ako dip, príloha ku kari aj rýchle dochutenie ryže, rezancov či burgerov.


SWAD Omáčka Chutney mango sladká 350 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Posledné kusy skladom!
(8 ks)
2,53 €
(0,72 €/100 g)
2,13 € bez DPH
Sladké mango chutney s jemne pikantným tónom je skvelé ako dip, k ryži či ku grilovanému mäsu a rýchlo doladí chuť jedla.


SWAD Omáčka Chutney mango exotic 350 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
2,43 €
(0,69 €/100 g)
2,04 € bez DPH
Sladko-ovocné mango chutney s exotickým nádychom je skvelé ako dip, príloha ku kari, k mäsu či do sendvičov na rýchle dochutenie.


Essa Basmati ryža 500 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
1,51 €
(3,02 €/kg)
1,27 € bez DPH
Aromatická, prirodzene sypká ryža s oddelenými zrnkami, ideálna ako príloha ku kari, omáčkam a do ryžových jedál typu pulao.
Ak skladáte jedlo podľa chuti, siahnite po indickom korení , doplňte ho o indické omáčky a ako prílohu vyberte indické ryže .
























































































































