Indická kuchyňa - Kuchyňa - Indická


SWAD Omáčka Chutney mango pálivá 350 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
2,58 €
(0,74 €/100 g)
2,17 € bez DPH
Sladko-pálivé mango chutney sa hodí ako dip, príloha ku kari aj rýchle dochutenie ryže, rezancov či burgerov.


SWAD Omáčka Chutney mango sladká 350 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Posledné kusy skladom!
(8 ks)
2,53 €
(0,72 €/100 g)
2,13 € bez DPH
Sladké mango chutney s jemne pikantným tónom je skvelé ako dip, k ryži či ku grilovanému mäsu a rýchlo doladí chuť jedla.


SWAD Omáčka Chutney mango exotic 350 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
2,43 €
(0,69 €/100 g)
2,04 € bez DPH
Sladko-ovocné mango chutney s exotickým nádychom je skvelé ako dip, príloha ku kari, k mäsu či do sendvičov na rýchle dochutenie.


AHG Pasta Murgh Makhani 50 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Posledné kusy skladom!
(1 ks)
2,24 €
(4,48 €/100 g)
1,88 € bez DPH
Koreninová pasta na rýchlu prípravu maslovej omáčky Murgh Makhani (butter chicken) s vyváženou chuťou bez zložitého miešania korenín.


AHG Pasta Tikka Masala 50 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
2,24 €
(4,48 €/100 g)
1,88 € bez DPH
Korenistá pasta na rýchlu prípravu omáčky Tikka Masala; stačí krátko orestovať a zjemniť podľa chuti k mäsu, tofu či zelenine.


Pasta Madras kari 50 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(18 ks)
2,19 €
(4,38 €/100 g)
1,84 € bez DPH
Korenistá pasta na rýchlu prípravu omáčky v štýle Madras, vhodná ku kuraciemu mäsu, zelenine aj strukovinám a na marinády.


AHG Pasta Vindaloo Kari 50 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Dočasne nedostupné
(0 ks)
2,19 €
(4,38 €/100 g)
1,84 € bez DPH
Pikantná kari pasta na rýchlu prípravu výraznej vindaloo omáčky; stačí ju pridať k mäsu, tofu alebo zelenine a podávať s ryžou.


AHG Marináda Tandoori Tikka 50 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(15 ks)
2 €
(4 €/100 g)
1,68 € bez DPH
Korenená marináda v štýle tandoori dodá mäsu aj zelenine výraznú „tikka“ chuť a hodí sa na gril, panvicu aj do rúry.


AHG Pasta Korma kari 50 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(15 ks)
1,89 €
(3,78 €/100 g)
1,59 € bez DPH
Jemná pasta na krémovú indickú korma omáčku, ideálna na rýchle kari s kuracím mäsom, zeleninou alebo tofu bez výraznej pálivosti.


Essa Basmati ryža 500 g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
1,51 €
(3,02 €/kg)
1,27 € bez DPH
Aromatická, prirodzene sypká ryža s oddelenými zrnkami, ideálna ako príloha ku kari, omáčkam a do ryžových jedál typu pulao.


Drana Rímska Rasca Mletá 20g
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
(> 20 ks)
0,68 €
(3,40 €/100 g)
0,57 € bez DPH
Mletá rímska rasca s teplou, výraznou arómou rýchlo dochutí strukoviny, omáčky, polievky aj indické zmesi korenia.


AHG Pasta na ryžu Indian Biryani 50 g
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Skladom
(10 ks)
3,94 €
(7,88 €/100 g)
3,31 € bez DPH
Korenistá pasta na rýchlu prípravu aromatickej biryani ryže s výraznou chuťou, vhodná ako príloha aj samostatné jedlo.


Ashoka Instant Delhi Dal Makhani 280 g
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Posledné kusy skladom!
(5 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Krémová indická omáčka z čiernej šošovice, červenej fazule a paradajok – stačí zohriať a podávať s ryžou alebo naanom.


Ashoka Instantní Matar Paneer (Tofu) 280 g
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Skladom
(> 20 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Hotové indické jedlo s hráškom a tofu v paradajkovej omáčke, stačí ohriať a podávať s ryžou, plackami alebo ako rýchlu omáčku.


Swad Cesnaková pasta 300 g
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Skladom
(15 ks)
2,87 €
(0,96 €/100 g)
2,41 € bez DPH
Praktická pasta s výraznou cesnakovou chuťou, ktorá ušetrí čas pri varení a hodí sa do omáčok, marinád, polievok aj wok jedál.


Swad Indický chlieb Papadum cesnakový 200g
Počet hviezdičiek je 4 z 5
Skladom
(10 ks)
2,58 €
(1,29 €/100 g)
2,17 € bez DPH
Tenký a chrumkavý papadum s výraznou cesnakovou arómou, ideálny ako príloha ku kari, ryži alebo ako rýchly snack k dipom.


Essa Kari mleté 500 g
Počet hviezdičiek je 3 z 5
Skladom
(10 ks)
3,59 €
(0,72 €/100 g)
3,02 € bez DPH
Mletá kari zmes rýchlo rozvinie teplú, korenistú arómu v omáčkach, polievkach, marinádach aj ryži a ľahko sa dávkuje podľa chuti.


Ashoka Instant Baighan Bharta 280 g
Počet hviezdičiek je 3 z 5
Posledné kusy skladom!
(9 ks)
3,31 €
(1,18 €/100 g)
2,78 € bez DPH
Hotová indická omáčka z pečeného baklažánu v paradajkách, stačí zohriať za pár minút a podávať s ryžou alebo naanom.


Ashoka Instantní Palak Paneer (Tofu) 280 g
Počet hviezdičiek je 3 z 5
Skladom
(15 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Krémová špenátová kari omáčka s kúskami tofu je hotová za pár minút a skvele sa hodí k ryži, naan chlebu aj roti.


Ashoka Čatní Pakora 250 g
Počet hviezdičiek je 3 z 5
Skladom
(18 ks)
2,92 €
(1,17 €/100 g)
2,45 € bez DPH
Pikantné indické čatní s tamarindom a chilli, ideálne ako dip k pakorám, samosám či vyprážaným snackom a na rýchle dochutenie jedál.


Ashoka Instant Dal Tadka 280 g
Počet hviezdičiek je 3 z 5
Posledné kusy skladom!
(7 ks)
2,68 €
(0,96 €/100 g)
2,25 € bez DPH
Krémová šošovicová omáčka s opečenou cibuľkou, paradajkami a rímskym kmínom; stačí zohriať a podávať s ryžou či naanom.


Drana Garam Masala 500 g
Dočasne nedostupné
(0 ks)
9,44 €
(1,89 €/100 g)
7,93 € bez DPH
Voňavá zmes korenín na kari, omáčky, strukoviny či ryžu; pridajte ju počas varenia alebo na záver pre výraznejšiu arómu.


Drana Tandoori Masala 500 g
Posledné kusy skladom!
(7 ks)
7,97 €
(1,59 €/100 g)
6,70 € bez DPH
Aromatická koreniaca zmes na marinády s jogurtom či olejom; skvelo sa hodí na kuracie, zeleninu aj tofu a dodá jedlám tandoori charakter.


KTC 100% kokosový olej 500 ml
Posledné kusy skladom!
(2 ks)
5,64 €
(1,13 €/100 ml)
4,74 € bez DPH
KTC 100% kokosový olej v 500 ml balení je univerzálny tuk na varenie a pečenie, ktorý dodá jedlám jemný kokosový nádych.
Ak skladáte jedlo podľa chuti, siahnite po indickom korení , doplňte ho o indické omáčky a ako prílohu vyberte indické ryže .























































































































