Indická kuchyňa - Kuchyňa - Indická


SWAD arašidové sušienky s pistáciami 250 g
Posledné kusy skladom!
(4 ks)
5,59 €
4,70 € bez DPH
Chrumkavé orieškové sušienky s výraznou chuťou arašidov a pistácií sa hodia ku káve, čaju aj ako rýchly posyp na dezerty.


SWAD arašidové sušienky so zmesou orechov 250 g
Skladom
(10 ks)
5,40 €
4,54 € bez DPH
Chrumkavé sušienky s výraznou arašidovo-orechovou chuťou sú ideálne ku káve či čaju, na cesty aj ako posyp do dezertov.


SWAD arašidové sušienky s mandľami 250 g
Posledné kusy skladom!
(9 ks)
5,06 €
4,25 € bez DPH
Chrumkavé sušienky s výraznou arašidovou chuťou a kúskami mandlí sú ideálne ku káve či čaju, na desiatu aj ako rýchle pohostenie.


SWAD arašidové sušienky s kešu 250 g
Posledné kusy skladom!
(8 ks)
5,06 €
4,25 € bez DPH
Chrumkavé sušienky s výraznou orechovou chuťou arašidov a kúskami kešu, ideálne ku káve, čaju alebo ako rýchly snack na cesty.


Swad Mango pyré Kesar sladené 850 g
Skladom
(> 20 ks)
5,06 €
(0,60 €/100 g)
4,25 € bez DPH
Hladké sladené mangové pyré z odrody Kesar s výrazne sladkou chuťou je ideálne do lassi, dezertov, smoothie aj na pečenie.


Drana Horčičné Semienko Čierne 500 g
Posledné kusy skladom!
(8 ks)
4,91 €
(0,98 €/100 g)
4,13 € bez DPH
Dodá jedlám výraznú pikantnosť a arómu; najlepšie vynikne po krátkom opražení na oleji a hodí sa do omáčok, marinád aj strukovín.


SWAD kokosové sušienky 250 g
Posledné kusy skladom!
(7 ks)
4,13 €
3,47 € bez DPH
Chrumkavé sušienky s výraznou kokosovou arómou, ideálne ku káve či čaju a skvelé aj rozdrvené ako posýpka do dezertov.


SWAD sezamové sušienky 250 g
Posledné kusy skladom!
(6 ks)
3,99 €
3,35 € bez DPH
Chrumkavé sušienky s výraznou sezamovou arómou, ideálne ku káve či čaju alebo ako rýchle sladké zobkanie na cesty.


Ashoka Šošovica a ryža s rímskym kminom 250 g
Posledné kusy skladom!
(8 ks)
3,36 €
(1,34 €/100 g)
2,82 € bez DPH
Hotové jedlo s jemne korenistou, „indickou“ arómou rímskeho kminu stačí ohriať a podávať samostatne alebo ako prílohu.


Ashoka Čatní Mango sladké 250 g
Skladom
(15 ks)
3,31 €
(1,32 €/100 g)
2,78 € bez DPH
Sladké mangové čatní s ovocnou arómou vyváži pikantné jedlá a hodí sa ako dip, príloha k ryži či k syrom.


Ashoka Instant Chana Pulao 280 g
Skladom
(> 20 ks)
3,26 €
(1,16 €/100 g)
2,74 € bez DPH
Voňavá basmati ryža s cícerom a indickým korením, ktorú stačí zohriať a podávať ako rýchly obed alebo prílohu k omáčkam.


Ashoka Instant Aloo Choley 280 g
Skladom
(> 20 ks)
3,16 €
(1,13 €/100 g)
2,66 € bez DPH
Hotové indické jedlo zo zemiakov a cíceru v paradajkovej omáčke s cibuľou, ktoré stačí zohriať a podávať s ryžou alebo naanom.


Pasco Omáčka Chutney mango sladká 320 g
Skladom
(14 ks)
3,16 €
(0,99 €/100 g)
2,66 € bez DPH
Sladké mangové chutney sa hodí ako hotový dip, glazúra aj dochutenie kari či wok jedál a príjemne vyváži pikantné a slané chute.


Ashoka Instant Aloo Matar 280 g
Posledné kusy skladom!
(8 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Krémové indické jedlo zo zemiakov a hrášku stačí len zohriať a za pár minút podávať s ryžou, naanom alebo ako rýchlu omáčku.


Ashoka Instant Bombay Pav Bhaji 280 g
Skladom
(> 20 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Stredne pikantná zemiakovo-zeleninová zmes v štýle indického street foodu, stačí zohriať a podávať s pečivom či ryžou.


Ashoka Instant Dum Aloo 280 g
Skladom
(20 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Hotové indické zemiaky v pikantnej paradajkovej omáčke pripravíte za pár minút a podávajú sa skvele s ryžou, naanom alebo roti.


Ashoka Instant Saag Aloo 280 g
Skladom
(14 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Hotové indické jedlo so zemiakmi a špenátom v korenistej omáčke; stačí ohriať a za pár minút podávať s ryžou alebo naanom.


Ashoka Instant Paneer (Tofu) Makhani 280 g
Posledné kusy skladom!
(6 ks)
3,12 €
(1,11 €/100 g)
2,62 € bez DPH
Hotové indické jedlo s tofu v krémovej paradajkovej omáčke makhani; stačí zohriať a podávať s ryžou alebo naanom.


Ashoka Čatní Samosa 250 g
Skladom
(11 ks)
2,92 €
(1,17 €/100 g)
2,45 € bez DPH
Aromatické čatní ako dip k samosám a ďalším vyprážaným chuťovkám; stačí lyžička a snack získa výraznejšiu chuť.


Swad Indický chlieb Papadum 200g
Posledné kusy skladom!
(6 ks)
2,53 €
(1,27 €/100 g)
2,13 € bez DPH
Tenký a chrumkavý papadum sa hodí ako snack aj ako príloha ku kari, ryži či omáčkam a skvele poslúži aj na rýchle jednohubky.


Ashoka Špenátové kari so zemiakmi a ryžou na pare 250g
Posledné kusy skladom!
(2 ks)
2,28 €
3,26 €
(0,91 €/100 g)
1,92 € bez DPH
Hotové indické jedlo stačí len ohriať a máte rýchly obed či večeru s jemne koreneným špenátovým kari, zemiakmi a dusenou ryžou.


AHG Pasta Rogan Josh 50 g
Posledné kusy skladom!
(5 ks)
1,94 €
(3,88 €/100 g)
1,63 € bez DPH
Aromatická kari pasta na rýchlu prípravu Rogan Josh; stačí ju orestovať, pridať mäso a omáčku doladiť na jemnejšiu či pikantnejšiu.
Ak skladáte jedlo podľa chuti, siahnite po indickom korení , doplňte ho o indické omáčky a ako prílohu vyberte indické ryže .

























































































































